Czym charakteryzuje się program Toyota Plus?

Samochody używane już od dłuższego czasu cieszą się bardzo dużą popularnością. Spora część z nas kupuje je z pomocą giełdy, komisu, czy też portalu aukcyjnego. Rozwiązanie to jest jednak bardzo ryzykowne, gdyż nie daje nam pewności co do rzeczywistego stanu danego pojazdu. W związku z tym znacznie lepiej skorzystać z programu Toyota Plus. Jakimi zaletami się on charakteryzuje? Czy samochody, jakie może kupić w jego ramach są sprawdzone? Jak wygląda finansowanie takich pojazdów? Przekonajmy się!

Dlaczego warto skorzystać z oferty Grupy Cygan?

Spora część firm sprzedających samochody decyduje się także na sprzedaż używanych pojazdów. Przedsiębiorstwem takim jest Grupa Cygan, która pozwala nam na zakup używanej Toyoty. Cały proces odbywa się za sprawą bardzo bezpiecznego programu, jakim jest Toyota Plus. Setki zadowolonych klientów tylko i wyłącznie to potwierdzają, dlatego nie ma się czym martwić. Dlaczego warto zakupić samochód w ten sposób? Posiadanie własnego auta w dzisiejszych czasach to praktycznie konieczność. O ile mieszkając w mieście, możemy poruszać się za pomocą komunikacji miejskiej, która mimo wszystko nie należy do zbytnio komfortowych, tak w przypadku osób mieszkających poza aglomeracjami funkcjonowanie bez pojazdu, jest naprawdę bardzo trudne. Właśnie dlatego na cztery gospodarstwa domowe w naszym kraju przypadają aż trzy samochody. W większości wypadków za sprawą aspektów finansowych będą to oczywiście pojazdy używane. Rynek wtórny aut osobowych w Polsce kwitnie, jednak zakup sprawnego samochodu jest naprawdę niełatwy. Wielu sprzedawców zataja prawdziwe oblicze sprzedawanych aut, dlatego znacznie lepiej skorzystać ze sprawdzonego programu Toyota Plus. Jakimi zaletami charakteryzuje się takie rozwiązanie?

Ogromny wybór

Ilość dostępnych używanych Toyot, jakie może zakupić od Grupy Cygan, jest naprawdę zadowalająca. Modeli jest ponad sto, a ich liczba ciągle rośnie. W związku z tym bez względu na to, czy szukamy samochodu droższego, czy też bardziej budżetowego, znajdziemy coś dla siebie. Dostępne są również auta dostawcze, jak i te z zacięciem sportowym. To niezwykle ważne, gdyż każdy kierowca jest inny i oczekuje od swojego pojazdu zupełnie czegoś odmiennego. Taki wybór sprawia, że nawet najbardziej wymagające osoby bez większego trudu będą w stanie zakupić samochód ich marzeń.

Nienaganny stan, czyli certyfikat kontroli jakości

Wszystkie pojazdy, jakie są sprzedawane w ramach programu Toyota Plus, są dokładnie sprawdzane przez wykwalifikowanych mechaników. Stan nadwozia, pomiar grubości lakieru, czy też kondycja świateł to jedynie kropla w morzu tego, co zostanie zweryfikowane. Dokładnej kontroli są poddawane nawet tak błahe elementy, jak pióra wycieraczek. Cały proces odbywa się z wykorzystaniem sprzętów najwyższej klasy, dlatego klient może mieć pewność, że kupowany przez niego samochód jest w pełni sprawny. Kiedy badanie zostanie zakończone, samochód musi odbyć jazdę próbną oraz test wszystkich koniecznych pomiarów. Dopiero w przypadku, gdy okaże się, że jest on w pełni sprawny, otrzyma specjalny certyfikat kontroli jakości, bez którego jego sprzedaż w programie Toyota Plus, nie będzie możliwy.

Jaką gwarancją są objęte samochody z programu Toyota Plus?

Dokładna weryfikacja stanu pojazdu zapewni klientowi możliwość zakupu sprawnego samochodu. Dla wielu to jednak tylko i wyłącznie puste słowa dlatego program Toyota Plus daje na swoje pojazdy roczną gwarancją. Na tym nie koniec, przez ten okres samochody będą poddawane dokładnej oraz systematycznej kontroli. To niezwykle ważne, gdyż nikt z nas nie chce mieć do czynienia z niesprawnym samochodem w długiej trasie, a coś takiego po zakupie auta w programie Toyota Plus, po prostu się nie stanie.

Interesujące finansowanie, czyli leasing SmartPlan?

Leasing SmartPlan to wręcz idealne rozwiązanie dla wszystkich przedsiębiorców. W obecnych czasach mało kto chce wydawać swoje oszczędności na nowy samochód, dlatego znacznie lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty SmartPlan. Ta zapewnia nam niską ratę, a także możliwość wymiany swojego pojazdu na kolejny używany po kilku latach. Zaledwie 10 procent wpłaty własnej i nawet 50 procent niższa rata to coś, co powinno nas zainteresować, dlatego zapraszamy do skorzystania z oferty Grupy Cygan i zakupu swojej używanej Toyoty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *