Używana Toyota Avensis – w świetnym stanie i najlepszej cenie

Coraz więcej Polaków marzy o tym, aby posiadać wygodne, rodzinne auto rodzinne klasy premium. Dla tych, których nie stać jeszcze na zakup nowego samochodu, najlepszym rozwiązaniem jest używana Toyota Avensis.

Dlaczego używana Toyota Avensis to dobry pomysł? Producenci samochodów klasy premium przyzwyczaili klientów do tego, że są to auta drogie w zakupie i drogie w utrzymaniu. Toyota ze swoim modelem Avensis udowodniła, że nie musi tak być. Toyota Avensis to samochód wygodny, przestronny, bezpieczny, z eleganckim, ponadczasowym wyposażeniem. Nowe auta oferowano w przystępnych cenach. Koszty utrzymania wcale nie były wysokie, głównie ze względu na to, że Toyota Avensis okazała się w praktyce samochodem mało awaryjnym. Słynna trwałość aut Toyoty znalazła potwierdzenie także i tutaj, we flagowym modelu premium.

Toyota Avensis to popularny samochód klasy średniej wyższej (autosegment D), produkowany od 1997 roku. W Polsce do dziś bardzo popularna jest Toyota Avensis II, wypuszczana na rynek od 2003 roku. W 2009 roku w sprzedaży zadebiutowała generacja III, a w 2018 generacja IV, które ugruntowały popularność tego modelu. Dwie ostatnie generacje Toyoty Avensis mogą pochwalić się ponadczasową stylizacją nadwozia, doskonałym wyposażeniem wnętrza, wysokim poziomem komfortu, oszczędnymi i dynamicznymi napędami, a także wysokim poziomem niezawodności technicznej. Nic zatem dziwnego, że używana Toyota Avensis to bardzo łakomy kąsek na rynku aut używanych.

Używana Toyota Avensis z drugiej ręki – na co uważać?

Używane samochody klasy premium, takie jak Toyota Avensis, cieszą się dużą popularnością wśród polskich klientów. Wiedzą o tym nieuczciwi sprzedawcy. Każdego roku do Polski sprowadzanych jest około miliona aut z Europy Zachodniej. Wiele z nich kupowanych jest na aukcjach samochodów powypadkowych. Takie auta są potem naprawiane najtańszym kosztem. Wiele z nich to także pojazdy bardzo mocno zużyte (np. auta pofirmowe), w których nieuczciwi sprzedawcy sprytnie zamaskowali uszkodzenia.

Na szczęście istnieje sposób na to, aby kupić używaną Toyotę Avensis z pewnego źródła, bez obaw o zakupienie auta powypadkowego czy mocno zużytego.

Używana Toyota Avensis – dlaczego warto ją kupić?

Używana Toyota Avensis to samochód, który ma wiele zalet:

 • ponadczasowa, elegancka sylwetka;
 • możliwość pełnienia roli luksusowego auta rodzinnego albo samochodu firmowego dla kadry top management;
 • doskonały samochód do eksploatacji na co dzień i do dalekich podróży, dla całej rodziny;
 • świetne prowadzenie dzięki nowoczesnym silnikom i szeregowi układów wsparcia kierowcy;
 • wysoki poziom bezpieczeństwa;
 • wysoki poziom wygody jazdy, dzięki komfortowemu zawieszeniu, wyciszeniu kabiny i zastosowaniu dobrego wyposażenia, umilającego podróż;
 • świetnie wykończone, przestronne wnętrze;
 • niski poziom awaryjności przy odpowiednim serwisowaniu;
 • niskie zużycie paliwa, zwłaszcza w autach z silnikami diesla i napędami hybrydowymi;
 • wysoka funkcjonalność wnętrza.

Używana Toyota Avensis z salonu i z gwarancją! Bez ryzyka!

Używana Toyota Avensis to marzenie wielu polskich rodzin. Niezawodne, komfortowe, świetnie wyposażone auto rodzinne, które można utrzymać ze średniej pensji. Czy można kupić je w bezpieczny sposób, bez niepotrzebnego ryzyka? Tak.

Sieć salonów Toyota Cygan to miejsce, gdzie można nabyć używaną Toyotę Avensis z pewnego źródła, z polskiego salonu, bez jakiegokolwiek ryzyka. Kupujący może poczuć się tak, jakby kupował fabrycznie nowe auto.

 • Używana Toyota Avensis będzie mieć udokumentowany przebieg i historię użytkowania. Klient będzie wiedział, czy auto było wykorzystywane w celach prywatnych, czy firmowych.
 • Samochody poddawane są dokładnym przeglądom, weryfikującym ich stan techniczny. Kupujący ma pewność, że oferowane auto ma sprawny napęd, zawieszenie, wyposażenie kabiny, wyposażenie z dziedziny bezpieczeństwa. Wyniki badań technicznych są udokumentowane wydrukami, między innymi z badania zawieszenia auta i geometrii kół.
 • Używana Toyota Avensis objęta jest roczną gwarancją, z całodobową pomocą Assistance.

Jeśli szukasz używanej Toyoty Avensis, koniecznie odwiedź salony Toyota Cygan.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *