Usuwanie rys z lakieru. Jaki sprzęt wykorzystać? Zobacz, co polecają eksperci

Samochody są popularnym środkiem transportu. Widać to na ulicach miast i miasteczek, gdzie niemal każdy przemieszcza się autem. Wygoda i szybkość ma również swoje negatywne skutki. Mieszkańcy dużej aglomeracji mają kłopoty ze znalezieniem parkowania. Dlatego każdy radzi sobie, jak może. Niestety czasami manewr parkowania kończy się delikatnym zarysowaniem lakieru. Na szczęście drobne uszkodzenie powłoki nie musi być widoczne aż do wizyty u lakiernika. Teraz usuwanie rys z lakieru jest możliwe dużo szybciej i taniej.

Kosztowna wizyta u lakiernika i niższa wartość samochodu to przeszłość

Zarysowania lakieru są jedną z przyczyn niższej wartości pojazdu. Każdy właściciel, który dba o swoje auto, chce, żeby było one w doskonałym stanie technicznym i wizualnym. Niestety szkody parkingowe oraz uszkodzenia od gałęzi, kluczyków, zamków od kurtki, dziecięcych rowerów i wózków sklepowych są codziennością. Bardzo trudno jest ich uniknąć. Przede wszystkim dlatego, że Twoje wszystkie starania może, niemal dosłownie przekreślić ktoś inny. Dawniej rysa oznaczała wizytę u lakiernika. Czasami skończyło się na dokładnym wypolerowaniu elementu. W poważniejszych przypadkach potrzebne było ponowne lakierowanie. Dzisiaj usuwanie rys z lakieru jest dużo łatwiejsze, tańsze i szybko podniesie wartość finansową oraz wizualną samochodu. Wszystko dzięki zestawowi do maskowania rys Scratch Solution.

Czym jest Scratch Solution? Teraz usuwanie rys z lakieru to drobnostka

Na rynku znajdują się produkty, które mają usuwać rysy. Z reguły są to pasty o cudownych właściwościach. Jednak do ich prawidłowego stosowania potrzebny jest profesjonalny sprzęt do polerowania lakieru. Większość osób nie posiada takiego wyposażenia w swoim garażu lub mieszkaniu. Rozwiązaniem jest zestaw do maskowania rys Scratch Solution. Jest to propozycja dla osób, które chcą połączyć skuteczność z funkcjonalnością i atrakcyjną ceną. W komplecie znajduje się aplikator, gąbka z mikrofibry, nakładka na aplikator do czyszczenia felg i preparat do wygładzania rys. W ten sposób otrzymujesz profesjonalne narzędzia zasilane baterią do walki z uszkodzeniami lakieru.

Jak działa Scratch Solution?

Podstawą działania Scratch Solution jest aplikator z gąbką, który współpracuje z preparatem do wygładzania rys. Włączone urządzenie, przy pomocy wysokich obrotów wytwarza ciepło i tarcie. W ten sposób aktywują się substancje w paście, co pomaga jej wnikać w uszkodzenie lakieru. Reaguje ona z barwnikiem, przez co wypełnia zarysowanie. Dochodzi do jego spłycenia i jest mniej widoczne. Dodatkowym skutkiem poza usuwaniem rys z lakieru, jest poprawa kondycji powłoki i dużo lepszy połysk. Dzięki temu przy pomocy Scratch Solution zyskujesz trzykrotnie. Usuwasz rysy, oszczędzasz pieniądze na lakierniku oraz utrzymujesz wysoką cenę samochodu i dbasz o kondycję lakieru.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *